Jste zde: Stomici.cz DiskuzeAktivní život (sport, cestování)Vlákno šatník- co na sebe

šatník- co na sebe

šatník- co na sebe

marie ředinova

29. 5. 2011, 15.55

Kalhoty mi připadají i nyní (jsem po operaci 4,5 roku) nejšikovnější. Stomie je snadno přístupná a výměna sáčku lze bez problémů provést kdekoliv. Jsem už přece jen starší paní (bude mi 54) a tak mi ani nevadí, že mi džíny jsou nepohodlné, vyřadila jsem je. Nosím kalhoty o číslo větší než by bylo nutné. Blůzy jsem zkrátila, aby sahaly do poloviny sáčku, připadá mi, že je pak pomůcka nejméně nápadná. Když je teplo ráda nosím i sukně nejlépe s gumou v pase a dvoudílné letní šaty (abych v případě potřeby k pomůcce snáze mohla).
Ráda nosím korále nebo výrazní šálky, určitě připoutají pozornost. Ovšem v létě, když se před sluncem schovávám pod širák, jsem téměř nepřehlédnutelná (měřím 182 cm), a zkoumat mé bříško nikoho ani nenapadne.
Chci li být opravdu za krásnou věnuji přípravě pozornost, nejen, že navštívím kadeřnici ale den, den a půl zvolím pitnou dietu, maximálně jeden rohlík se sýrem, aby snad mě má hodná stomie nepřekvapila a pak se obléknu do slavnostních šatů a jdu třeba dceři na maturitní ples.

RE: šatník- co na sebe

Hana Moravcová

Hana Moravcová

16. 12. 2013, 15.00

Jsem doma 14 dní potom, co mě operovali a museli mi udělat stomii. Ještě jsem hodně unavená a moc toho nenadělám, nebyla jsem ještě ani na krok venku a stále přemýšlím v čem budu chodit až půjdu ven. Co si vezmu na sebe? Je mi 49 let, jsem vcelku normální postavy. Bojím se zkusit si obléknout své kalhoty (džíny i jakékoliv jiné), protože mně nepůjdou zapnout, nebudou mi sedět. Popiště prosím některá z vás žen, jak se oblékáte, jak vybíráte oblečení. Příspěvek paní Marie mě utvrdil v tom, že si musím pořídit kalhoty o číslo větší a co dál, jak to zvládáte?

Děkuji za informace

RE: RE: šatník- co na sebe

Helena Musilová

1. 1. 2014, 14.43

Dobry den, ja nosim volne leginy, dobre se to obleka a nosi. Helena

RE: šatník- co na sebe

jan filip

7. 10. 2014, 23.17

volné kalhoty v pase a šle -kšandy-

RE: šatník- co na sebe

Lili Fajtová

23. 4. 2020, 23.26

Třeba prodloužené šaty. Třeba tady https://nerio.cz/ a k tomu volnější legíny. Ideální kombinace.